امروز دوشنبه  31 تير 1398
جستجو
تعداد بازدید : 511 - تاریخ خبر : 1397/08/15 - 11:19
فیلم های سینمایی شبکه یک سیما

فیلم های سینمایی "ویلایی ها"، "سفیر عشق"، "تاریکترین ساعت" و "ایپ من 3" از چهارشنبه 16 آبان تا جمعه ساعت 16 از شبکه یک پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، فیلم سینمایی ویلایی ها به کارگردانی منیر قیدی 16 آبان ساعت 16 پخش می شود.
ویلایی‌ها قصه خانواده‌های فرماندهان سپاه و ارتش در سال ۱۳۶۵ است. عزیز زن ۵۰ ساله‌ای است که همراه نوه‌هایش وارد مجموعه ویلاها می‌شود. الیاس نیز راننده بسیجی است که هر وقت وارد مجموعه می‌شود همه نگران این می‌شوند که شاید خبر شهادت یکی از فرماندهان را بدهد و... .
فیلم سفیر عشق به کارگردانی علی میری رامشه هم پنجشنبه ساعت 16 پخش می شود، در خلاصه داستان این فیلم آمده است: شوکا دختر جوانی است که به علت فقر خانواده مجبور به ازدواج با پسر عقب افتاده ای می شود تا کمی از بار مشکلات خانواده کم کند، اما جلیل شاگرد خیاط، دل در گرو شوکا دارد و این موضوع اتفاقاتی را به وجود می آورد… 
فیلم تاریکترین ساعت، به کارگردانی جو رایت، هم فیلمی است که پنجشنبه شب ساعت 23 پخش می شود. داستان فیلم در آغاز دوران جنگ جهانی دوم در سال 1940 رخ می دهد. یعنی جایی که نویل چمبرلین ( رونالد پیکاپ ) از مقام نخست وزیری بریتانیا استعفا می دهد و وینستون چرچیل ( گری اولدمن ) به جای او به مقام نخست وزیری می رسد. فردی سرسخت و مرموز که برخلاف سیاست های چمبرلین، خیال مماشات با آلمان را ندارد اما در این راه مخالفانی در پارلمان دارد که باید آنها را راضی به حمایت از سیاست هایش نماید.
فیلم سینمایی ایپ من 3 به کارگرانی ویلسون ایپ هم برای پخش در عصر جمعه ساعت 16 در نظر گرفته شده است، در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در سال 1959 ایپ من به همراه همسر و پسر کوچکش در هنگ کنگ زندگی می کند. او مربی هنرهای رزمی به ویژه کونگ فو به سبک وینگ چان است. روزی عده ای از اراذل و اوباش تحت ریاست شخصی به نام فرانکی، به مدرسه ای که پسر ایپ من در آن درس می خواند می روند و آنجا را به هم ریخته و میخواهند مدیر مدرسه را مجبور به فروش ملک مدرسه بکنند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد


ارتباط با ما

تلفن پیامگیر : ۲۷۸۶۱۰۰۰

شبکه اجتماعی :
https://sapp.ir/tv1.ir

پیامک : ۳۰۰۰۰۱

آدرس :
خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما

; ;